Servis – Putsch Stord s.r.o

Servis

Flightbuilder firmy Stord International Je mobilní servisní jednotka pro automatické navařování obvodu lopatek šnekový lisů – na místě instalace!

Všechny lisy s dvojitými lopatkovými šneky jsou v provozu vystaveny opotřebení a abrazi. V cukrovarnickém průmyslu nastává po sklizni (nebo když je závod mimo provoz) ideální čas pro opětovné nastavení lisu na optimální výkon.

Základním problémem u těchto lisů je vůle mezi vnějším obvodem lopatky šneku a šnekovou skříní. To je také oblast nejvíce vystavená opotřebení a abrazi. Následkem toho se po určité době snižuje výkon a lopatky by měly být opětovně navařeny, aby se dosáhlo původního průměru.

První Flightbuilder byl zkonstruován v roce 1987 a od té doby jsme provedli navařování šnekové lopatky na 330 lisech všech možných typů a výrobců. Současný Flighbuilder byl optimalizován a navařování se provádí se strojem třetí generace.

Vůz převážející Stord International Flightbuilder je vybaven veškerým zařízením potřebným pro dosažení nejlepšího možného výsledku. Naši operátoři přivezou Flightbuilder až k vám a provedou zakázku, aniž by bylo potřeba asistence místního personálu.

Svařovací materiál je stejná tvrdokovová slitina, kterou používáme na našich nových lisech. Po navaření lopatek je dosaženo přesné vůle mezi lopatkami a šnekovou skříní, a přesné řezné hrany ve směru posuvu drtě. Lis je připraven pro další hodiny provozu s výkonem blížícím se původnímu výkonu.

 

Servis u německého zákazníka - červen 2010

Servis
Servis